مسابقه‌ی بزرگ تلویزیونی برنده شو

قوانین و مقررات

کاربر محترم، این راهنما برای آشنایی شما با قوانین مسابقه‌ی تلویزیونی برنده شو با اجرای محمدرضا گلزار تدوین شده است. لطفاً برای آشنایی با قوانین و مقررات مسابقه، این متن را تا انتها مطالعه کنید.


احترام به حقوق شما کاربر عزیز جزء اهداف اساسی ماست. به همین دلیل تلاش کرده‌ایم بستری مناسب برای ایجاد رقابتی سالم در جهت بروز استعدادها و افزایش سطح آگاهی شرکت‌کنندگان فراهم کنیم. پیشاپیش از اینکه ما را انتخاب کرده‌اید، سپاس‌گزاریم.

تعاریف

مسابقه‌ی تلویزیونی برنده شو: بزرگ‌ترین مسابقه‌ی تلویزیونی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است که روزهای پنج‌شنبه و جمعه‌ی هر هفته با اجرای محمدرضا گلزار از شبکه‌ی سه سیما پخش می‌شود.


اپلیکیشن برنده شو: یک اپلیکیشن بازی برای محک دانسته‌های افراد است که در آن کاربران به سوال‌های مختلف به صورت فردی پاسخ می‌دهند و در دو نسخه‌ی‌ Android و iOS قابل‌ نصب است.


کاربر: هر شخصی که اپلیکیشن برنده شو را نصب کند و در آن ثبت‌نام نماید، به عنوان کاربر محسوب می‌شود.


تماشاچی مسابقه‌ی برنده شو: فردی که شرایط لازم برای تماشای زنده‌ی برنامه در محل ضبط آن را دارد، تماشاچی محسوب می‌شود.


شرکت‌کننده‌ی مسابقه‌ی برنده شو: هر فردی که بعد از کسب امتیاز لازم از طرف برنده شو برای شرکت در مسابقه و پاسخ‌ به سوال‌ها در برنامه‌ی تلویزیونی انتخاب می‌شود و در برنامه حاضر می‌شود، شرکت کننده به حساب می‌آید.

قوانین و مقررات

:آخرین قوانین امتیاز دهی

پاسخ درست، کسب ۱۰۰ امتیاز


پاسخ نا درست، کسر ۵۰ امتیاز


عدم پاسخ، کسب ۰ امتیاز


برای حضور به عنوان شرکت‌کننده و یا تماشاچی در مسابقه‌ی تلویزیونی برنده شو، باید اپلیکیشن برنده شو را نصب کنید و در آن ثبت‌نام نمایید.


تماشاچی مسابقه‌ی برنده شو از بین کاربرانی انتخاب می‌شود که در اپلیکیشن برنده شو فعالیت دارند.


برای ضبط هر برنامه‌ی تلویزیونی حدود ۳۰۰ نفر از کاربران فعال در اپلیکیشن انتخاب می‌شوند.


در هر ضبط تلویزیونی به ۳ نفر از تماشاگرانی که بیش‌ترین پاسخ درست را به سوال‌های برنامه داده باشند، به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود.


با دعوت از دوستان (با محدودیت ۲۰ نفر) به شخص دعوت کننده ۲۰ سوال و به کاربر جدیدی که با کد دعوت ثبت‌نام می‌کند، ۱۰ سوال هدیه داده می‌شود.


کسانی که هر هفته در اپلیکیشن برنده شو بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند و جزء افراد اول تا هشتم اپلیکیشن هستند، برای شرکت در مسابقه‌ی تلویزیونی برنده شو به‌ عنوان شرکت‌کننده انتخاب می‌‌شوند (هر برنامه ۴ نفر). هر شخص حقیقی، فقط یک بار امکان شرکت در برنامه‌ی تلویزیونی برنده شو را دارد.


شرکت‌کنندگان برتر و تماشاگران تنها از طریق تماس تلفنی عوامل برنامه‌ی برنده شو با شماره‌ی ۰۲۱۹۵۱۱۹۱۸۱ اعلام می‌شوند و هر تماس یا راه ارتباطی دیگر غیرقانونی و نامعتبر است.


هر هفته رأس ساعت ۱۲ شب چهارشنبه، امتیاز تمام کاربران برای شروع رقابت مجدد صفر می‌شود تا شرایط رقابت دوباره برای همه‌ی کاربران اپلیکیشن یکسان شود.

تبصره

در صورتی که عوامل برنده شو به هر دلیل تصمیم به تغییر قوانین اپلیکیشن از جمله تغییر زمان صفر شدن امتیازها بگیرند، کاربران باید طبق قوانین جدید به رقابت در اپلیکیشن ادامه دهند.


علامت تجاری، عنوان تجاری و نام تجاری یا هر علامت دیگر متعلق به برنامه‌ی تلویزیونی برنده شو به صورت انحصاری متعلق به شرکت افکار ایرانیان هوشمند است و کاربر حق هیچ‌گونه استفاده‌ای را -به هر نحو و شکل- بدون کسب رضایت کتبی از شرکت افکار ایرانیان هوشمند ندارد.


در صورتی که کارشناسان برنامه تشخیص دهند که کاربری قصد ایجاد اخلال در اپلیکیشن، نقض قوانین مسابقه‌ و انجام هر تخلف دیگری را داشته است، این برنامه مجاز است حساب کاربری فرد را بدون اطلاع‌رسانی قبلی متوقف کند و شخص موردنظر برای تعیین خسارت و پرداخت آن به برنده شو، به مراجع قانونی معرفی خواهد شد.


استفاده‌ از هر بستری به جز اپلیکیشن رسمی برنده شو برای ورود و استفاده از خدمات اپلیکیشن، تخلف محسوب می‌شود و در صورت تشخیص، این برنامه‌ مجاز است حساب کاربری فرد متخلف را بدون اطلاع‌رسانی قبلی متوقف کند و شخص موردنظر برای تعیین خسارت و پرداخت آن به برنده شو، به مراجع قانونی معرفی خواهد شد.


درصورتی که شرکت‌کنندگان برتر هفته به هر دلیل از شرکت در مسابقه‌ی برنده شو منصرف شوند، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می‌کنند و این حق را به برنده شو می‌دهند تا نفر بعدی با بیشترین میزان امتیاز را جایگزین کند.


استفاده‌ی هم‌زمان چند کاربر از یک حساب کاربری تخلف است و درصورت تشخیص، برنامه‌ی برنده شو مجاز است حساب کاربری فرد را بدون اطلاع‌رسانی قبلی متوقف کند.