جشنواره‌ی بزرگ زمستانی برنده شو

قوانین و مقررات

کاربر محترم، این راهنما برای آشنایی شما با قوانین جشنواره‌ی زمستانی برنده شو تدوین شده است. لطفاً برای آشنایی با قوانین و مقررات مسابقه، این متن را تا انتها مطالعه کنید.


احترام به حقوق شما کاربر عزیز جزء اهداف اساسی ماست. به همین دلیل تلاش کرده‌ایم بستری مناسب برای ایجاد رقابتی سالم در جهت بروز استعدادها و افزایش سطح آگاهی شرکت‌کنندگان فراهم کنیم. پیشاپیش از اینکه ما را انتخاب کرده‌اید، سپاس‌گزاریم.

تعاریف

جشنواره: شامل مدت زمان و شرایط تعریف‌شده برای شروع چالش‌های مختلف به همراه جوایز ارزنده برای قرعه‌کشی نهایی است.


کمپین: شامل چالش‌های تعریف شده در یک جشنواره است. کاربران به تعداد «تعریف شده» یا «نامحدود» حق عضویت و شرکت در کمپین را دارند تا بتوانند در قرعه‌‌کشی جشنواره کد شانس و امتیاز کسب کنند.

کمپین افسانه‌ای

اگر تا الان فرصت کسب جایزه‌ی نقدی ۲۰۰ میلیون تومانی برنامه‌ی تلویزیونی برنده شو از ذهنت دور بود، کمپین افسانه‌ای این امکان رو در اختیارت می‌ذاره تا از داخل اپلیکیشن هم بتونی این جایزه رو ببری. با خرید هر بسته‌ی افسانه‌ای و پاسخ به ۵ سوال، خودتو به جایزه‌ی ۲۰۰ میلیونی نزدیک‌تر کن. یادت باشه که با خرید هر بسته ۱ کد قرعه‌کشی و با پاسخ درست به هر ۵ سوال، ۲ کد قرعه‌کشی دیگه به دست می‌آری. اگر هم ۴ پاسخ درست دادی، ۱ کد قرعه‌کشی رو می‌بری. یادت باشه که یک هفته فرصت داری تا کدهای قرعه‌کشی این هفته رو جمع کنی. تیم برنده شو اطمینان داره که برنده‌ی قرعه‌کشی کمپین افسانه‌ای ۲۲ بهمن، فقط خودتی.

کمپین نوروزی

اگر تا الان نتونستی جزء ۸ نفر برتر اپلیکیشن برنده شو باشی، توی عید نوروز می‌تونی جزء برترین‌های اپلیکیشن بشی و توی مسابقه‌ی تلویزیونی شرکت کنی. به مناسبت عید نوروز قراره که از طریق قاب تلویزیون، هر روز مهمون خونه‌هاتون باشیم. تو ۱۵ روز تعطیلات نوروزی ۶۰ نفر از کسایی که توی کمپین نوروزی عضو شدن می‌تونن به قید قرعه توی برنامه‌ی تلویزیونی حضور پیدا کنن. پس فرصت رو از دست نده و همین الان به شانست اضافه کن. فقط یادت باشه که شرط حضور توی کمپین نوروزی اینه که ۲۰۰۰ امتیاز از کمپین افسانه‌ای به‌ دست آورده باشی. یعنی کافیه فقط به ۲۰ سوال جواب درست داده باشی تا توی این کمپین حضور پیدا کنی. این‌جوری توی قرعه‌کشی ۲۵۰ میلیونی کمپین افسانه‌ای هم شرکت داده می‌شی و شانس بالاتری داری. راستی برای اینکه شانس حضورت توی برنامه‌ی نوروزی بیشتر بشه، می‌تونی امتیاز مسابقه‌ی اصلی رو به کد شانس تبدیل کنی. یعنی هر ۵۰۰۰۰ امتیازت رو با دو تا شانس بیشتر توی کمپین نوروزی عوض کنی. این‌جوری هم فرصت شرکت توی مسابقه‌ی عادی و هم ویژه برنامه‌ی نوروزی رو خواهی داشت. با برنده شو، همیشه برنده باش.


۱- همه‌ی اعضای اپلیکیشن برنده شو که در کمپین افسانه‌ای حداقل ۲۰۰۰ امتیاز کسب کرده‌اند می‌توانند در این کمپین شرکت کنند.


۲- پاسخ دادن به سوال‌های بسته‌ی نوروزی در طول برگزاری کمپین امکان‌پذیر است و محدودیتی برای آن وجود ندارد.


۳- امتیازها و کدهای قرعه‌کشی کسب شده در کمپین نوروزی تا انتهای دوره صفر نمی‌شود.


۴- همه‌ی اعضای کمپین نوروزی حتی در صورت رد کردن یک سوال یا پاسخ اشتباه به آن می‌توانند به هر ۱۰ سوال بسته‌ی نوروزی پاسخ دهند.


۵- پاسخ درست به هر سوال ۲۰۰ امتیاز دارد و رد کردن و پاسخ اشتباه بدون امتیاز است.


۶- با خرید هر بسته‌ی سوال یک کد قرعه‌کشی به شرکت کننده تعلق می‌گیرد.


۷- همه‌ی اعضای شرکت کننده در کمپین نوروزی می‌توانند امتیازهای کسب شده در مسابقه‌ی اصلی در طول هفته را به کد شانس در کمپین نوروزی تبدیل کنند.


۷- هر شرکت کننده که عضو کمپین نوروزی باشد می‌تواند به درخواست خود هر ۵۰۰۰۰ امتیاز کسب شده در مسابقه‌ی اصلی را به ۲ کد قرعه‌کشی در کمپین نوروزی تبدیل کند.


۸- در پایان اعتبار کمپین نوروزی، ۶۰ نفر از اعضای کمپین نوروزی به قید قرعه برای شرکت در برنامه‌ی تلویزیونی مسابقه‌ی برنده شو در ویژه برنامه‌ی نوروزی انتخاب می‌شوند. طبیعتا افرادی که کدهای قرعه‌کشی بیشتری دارند، شانس بالاتری برای انتخاب شدن خواهند داشت.


۹- شرکت کنندگان در کمپین نوروزی با خرید بسته‌های کمپین نوروزی و یا تبدیل امتیاز برنامه اصلی می‌توانند شانس حضورشان در برنامه‌ی تلویزیونی را افزایش دهند.


جشنواره‌ی زمستانی و کمپین‌ها

کمپین افسانه‌ای (۳)

وضعیت: غیر فعال

جایزه: ۱ میلیارد تومان

به زودی

خرید هر بسته، ۱ کد
هر ۴ جواب درست، ۱ کد
هر ۵ جواب درست، ۲ کد

کمپین نوروزی

وضعیت: فعال

حضور در برنامه‌ی برنده شو در نوروز

۱۳۹۷/۱۲/۲۰

خرید هر بسته، ۱ کد
هر ۵۰.۰۰۰ امتیاز در مسابقه‌ی اصلی، ۲ کد

کمپین افسانه‌ای

وضعیت: فعال

جایزه: ۲۰۰ میلیون تومان

۱۳۹۷/۱۱/۲۱

خرید هر بسته، ۱ کد
هر ۴ جواب درست، ۱ کد
هر ۵ جواب درست، ۲ کد